Apple iPhone 5S 16GB vesmírně šedá, display jako nový

Výrobce telefonuApple
Model telefonuiPhone 5s
Popis:

Prodám kvalitní, použitý Apple iPhone 5S 16 GB ve velmi dobrém stavu z důvodu Vánoc a přechodu na novější model. Telefon byl od počátku používání chráněn jak obalem kolem zadní části, tak i nano sklem zepředu a proto je display stále jako nový. V rámci této super ceny je samozřejmě pouze telefon jako takový a je možné jej odebrat osobně v BRNĚ, kde si jej můžete předem otestovat.

V novém iPhone běží operační systém navržený na míru telefonům Apple. Srdcem telefonu je procesor A7 s 64bitovou architekturou. Ten je navíc doplněn pohybovým koprocesorem. Díky němu si můžete být jistí, že pokud na pozadí běží třeba aplikace monitorující sportovní aktivitu, na ukazateli zbývající baterie to téměř nepocítíte.

Vylepšení se dočkal také fotoaparát. Ten je nyní vybavený o 15% větším senzorem, dvojitým bleskem a zlepšila se i jeho světelnost. Fotografie z iPhone nikdy nevypadaly tak skvěle.

Tento inzerát čeká na schválení našimi administrátory. To trvá několik minut až hodin v závislosti na aktuálním denním čase.

Oblast inzerce:

Brno - msto

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

12638148

Počet zhlédnutí:

291 809x

Zhlédnutí detailu:

622x

Galerie TOP inzerátů - Nhradn dly na veterny

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 004 848 inzerátů