Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Apple iPhone 5S 16GB vesmírně šedá, display jako nový

Výrobce telefonuApple
Model telefonuiPhone 5s
Popis:

Prodám kvalitní, použitý Apple iPhone 5S 16 GB ve velmi dobrém stavu z důvodu Vánoc a přechodu na novější model. Telefon byl od počátku používání chráněn jak obalem kolem zadní části, tak i nano sklem zepředu a proto je display stále jako nový. V rámci této super ceny je samozřejmě pouze telefon jako takový a je možné jej odebrat osobně v BRNĚ, kde si jej můžete předem otestovat.

V novém iPhone běží operační systém navržený na míru telefonům Apple. Srdcem telefonu je procesor A7 s 64bitovou architekturou. Ten je navíc doplněn pohybovým koprocesorem. Díky němu si můžete být jistí, že pokud na pozadí běží třeba aplikace monitorující sportovní aktivitu, na ukazateli zbývající baterie to téměř nepocítíte.

Vylepšení se dočkal také fotoaparát. Ten je nyní vybavený o 15% větším senzorem, dvojitým bleskem a zlepšila se i jeho světelnost. Fotografie z iPhone nikdy nevypadaly tak skvěle.

Oblast inzerce:

Brno - město

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

12638148

Počet zhlédnutí:

293 564x

Zhlédnutí detailu:

741x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 046 675 inzerátů