Apple iPhone 6 PLUS 64 GB(gold) zlatý luxusní, top stav+obal

30.12.2016 | Nabídka / Prodám | Mobilní telefony | Apple | Mobilní telefony nad 10000 Kč
Výrobce telefonuApple
Model telefonuiPhone 6 Plus

Cena:

15 990 Kč

Chcete mobil?

Půjčíme Vám peníze!
Popis:

Prodám použitý top Apple iPhone 6 PLUS 64 GB zlatý luxusní ve velmi dobrém stavu z důvodu Vánoc a přechodu na novější model. Telefon byl od počátku používání chráněn obalem a proto je stále jako nový! V rámci této super ceny je samozřejmě pouze telefon jako takový a je možné jej odebrat osobně v BRNĚ, kde si jej můžete předem otestovat.

Apple iPhone 6 PLUS 64 GB je již osmá generace legendárního mobilního telefonu iPhone a přichází i ve své větší variantě. Je tady Apple iPhone 6 Plus. Co nabídne?

Na první pohled nejvýraznější změnou je design telefonu. Nové „šestkové“ iPhony dostaly celohliníková záda, větší displeje a tenčí těla. V případě iPhone 6 Plus se jedná o přístroj tenký pouhých 7,1 mm, vybavený 5,5“ Retina HD displejem.

Uvnitř telefonu se skrývá nový procesor Apple A8 s 64bitovou architekturou. Doplňuje jej také pohybový komprocesor M8, díky kterému mohou na pozadí systému běžet třeba aplikace monitorující sportovní aktivity, aniž by vám výrazně ubývala baterie.

Nový je také fotoaparát iSight s technologií FocusPixels a optickou stabilizací obrazu. Zajímavou funkcí je možnost natáčení zpomalených videí, které plynou až 240 snímky za sekundu.

iPhone 6 Plus je vybavený operačním systémem iOS 8. V něm získáváte zdarma k dispozici také balík kancelářských aplikací iWork, nebo třeba třeba programy pro tvorbu hudby, videa či správu fotografií.

Velkou změnou k lepšímu je také výdrž baterie. Ta má v případě iPhone 6 Plus kapacitu 2900 mAh a udrží váš telefon v provozu až dva dny běžného používání.

Tento inzerát čeká na schválení našimi administrátory. To trvá několik minut až hodin v závislosti na aktuálním denním čase.

Upozornění: Níže uvedené obrázky modelu iPhone 6 Plus jsou poskytnuty pro ilustrační účely z internetové databáze KatalogMobilu.cz. Nepocházejí tedy přímo od zadavatele inzerátu, a tak se barva, stav a další vlastnosti nabízeného zboží mohou od výše zobrazených fotografií lišit!
iPhone 6 Plus - ilustrační obrázek č. 1iPhone 6 Plus - ilustrační obrázek č. 2iPhone 6 Plus - ilustrační obrázek č. 3iPhone 6 Plus - ilustrační obrázek č. 4

Oblast inzerce:

Brno - město

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

12638186

Počet zhlédnutí:

295 786x

Zhlédnutí detailu:

3 993x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 050 101 inzerátů