Home Mobily, komunikace Ostatní Zařízení pro mobilní internet Chytré Smart hodinky

Chytré Smart hodinky

Praha
26. 9. 2023 - 14:00
1 299 Kč
Prodávající

Popis

nové, nepoužité, se dvěma řemínky - kovový a silikonový.
Chytré hodinky LIGE pro muže s voláním Bluetooth, 1,32” HD dotykový fitness sledovač s monitorem srdeční frekvence/spánku Krokoměr Kalorie Chytré hodinky z nerezové oceli pro telefon Android IOS, stříbrné
chytré hodinky pro muže podporují Bluetooth pro uskutečňování/přijímání telefonních hovorů, přehrávání hudby a hlasového asistenta, čímž uvolňují ruce z telefonu. A mohou být přidány rychlé kontakty, což usnadňuje komunikaci.
S těmito chytrými hodinkami z nerezové oceli vám již nebudou chybět důležité hovory a zprávy během schůzek nebo při cvičení. Chytré hodinky mohou také přijímat příchozí hovory / zprávy / upozornění aplikací (včetně SMS, Facebook, WhatsApp, Twitter, Instagram, Facebook Messenger a dalších).
Další pomocné funkce: hlasoví asistenti, kombinační zámek, vyhledání hodinek a telefonu, stopky, časovač, počasí, ovládání hudby a fotoaparátu, kalkulačka, budíky, režim Nerušit, upomínka na sezení, připomenutí pitné vody, nastavení jasu a další, díky tomu je praktická a komplexní.
Fitness Tracker s páskem TPU podporuje 21 vnitřních a venkovních sportovních režimů, lze jej propojit s GPS mobilního telefonu a zaznamenává údaje o vaší denní aktivitě, jako jsou kroky, kalorie, vzdálenost a čas aktivity. Vodotěsnost IP67 může splnit vaše každodenní požadavky na vodotěsnost, ale nenamáčet ve vodě po dlouhou dobu.
LIGE chytré hodinky vestavěná velká baterie 300mAh, ultra nízká spotřeba energie, 1,5 hodiny plného nabití pro 5-7 dní práce nebo 15 dní v pohotovostním režimu. To snižuje potíže s nabíjením kdykoli.
Chytré hodinky přijaly 1,32palcovou kulatou obrazovku s vysokým rozlišením 360*360 pro lepší vizuální zážitek. Chytré hodinky jsou dodávány s 13 ciferníky, 232+ ciferníků je k dispozici v APP, také si můžete vyrobit vlastní tapetu.

Základní údaje

Oblast inzerce
Praha
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
8896218252688588872
1 299 Kč
Prodávající

Chytré Smart hodinky

Zavřít Zavřít
Prodávající
Roman Celer
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!