Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Mapy Škoda Columbus, VW RNS 510 / RNS 810 a RNS 850

Popis:

Nabízím aktualizaci mapových podkladů (map) na poslední aktuální verzi 2018 vč. aktualizace softwarové verze (nové funkce, rychlostní limity na displeji, podpora paměť. karet 32GB SHDC, větší displej RVC, vylepšení rychlosti a stability apod.) + nahrání aktuální databáze EU radarů (POI) v navigačním systému Škoda Columbus, VW RNS 510 / RNS 810, RNS 850 (VW Touareg 7P) a Seat Media System! A to i v případě špatně fungující DVD mechaniky!

Nabízím také odblokování obrazu (videa) za jízdy (VIM), deaktivaci systému Start / Stop, aktivaci grafického parkovacího asistentu na displeji, sklopení zrcátek při zamknutí, automatický dojezd oken při dešti, aktivaci brzdového asistentu vč. světel. signalizace, aktivaci Sign Assist, Lane Assist, Dynamic Light Assist, Hill (Auto) Hold Assist + EDS a XDS, aktivaci Bluetooth, aktivaci tempomatu + dešť. a světel. senzoru, aktivaci Coming a Leaving home + Corner light + DRL (denní svícení) - taktéž přes mlhovky, aktivaci dálničních světel, kódování LED světel, aktuální software + mapové podklady (mapy) do ostatních navigací apod.

Více info viz. e-mail!

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13549334

Počet zhlédnutí:

110 046x

Zhlédnutí detailu:

1 548x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 847 inzerátů