Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

GIGASET C530 IP

Popis:

Kvalitní stolní bezdrátový IP telefon s mnoha funkcemi vyrobený v Německu. možnost připojení headsetu.

Výhody:

Nový

Záruka 24 měsíců

Telefon bez kreditu cena : 1 990 Kč

Telefon + 500 Kč kreditu cena : 2 399 Kč

Telefon + 1000 Kč kreditu cena : 2 899 Kč

Telefon + 3000 Kč kreditu cena : 4 499 Kč

Jen zde můžete získat dotované telefony, tablety nebo jiná zařízení BEZ ZÁVAZKU! Pokud se Vám toto zařízení zamlouvá, zvolte si vhodnou variantu. Vždy získáte v balíčku za jednu cenu telefon a k tomu zvolenou výši kreditu.

Kredit Vám bude připsán na Váš zákaznický účet a ten následně spotřebováváte k libovolným účelům a libovolně dlouho. Ano, trvanlivost tohoto kreditu není omezena.

Že ještě nemáte žádné tyto služby? Neváhejte a vyberte si některý z výhodných tarifů, které jsou vždy bez závazku, na dobu neurčitou.

Gigaset C530 IP

Telefon pro VoIP a pevnou linku až se 3 hovory zároveň

Vynikající kvalita HDSP™ zvuku, i v režimu handsfree

Přesun kontaktů z chytrého telefonu na DECT mobilní části pomocí aplikace Contacts Push

Chytrá komunikace

Nejlepší efektivní komunikace díky funkci VoIP: až 3 hovory zároveň s vynikajícím HDSP™ zvukem a online informace, např. ze sociálních médií, s telefonem pro VoIP a pevnou linku špičkové kvality. S online aplikací Contacts Push si navíc můžete nahrát kontakty z vašeho chytrého telefonu přímo na sluchátko.

Až 6 SIP účtů různých poskytovatelů

Přístup k sociálním sítím, například na Facebook

1,8" (32 x 38 mm) barevný TFT displej se 2 barevnými schématy na výběr

Snadná personalizace vyzváněcích tónů, spořič displeje, zvukové profily

Jednoduché a stylové rozhraní; barevné ikony a textové menu

Velký adresář až na 200 záznamů s funkcí vyhledávání

Dlouhá doba hovorů a pohotovostní doba až 14/320 hodin

Nová aplikace ContactsPush

Nahrávání telefonních kontaktů nebylo nikdy jednodušší!

Konečně rychlý a jednoduchý způsob nahrávání kontaktů na váš telefon pro VoIP a pevnou linku C530 IP: představujeme ContactsPush, bezplatnou online aplikaci Gigaset, která vám umožňuje nahrát kontakty přímo z vašeho chytrého telefonu. Několika kliknutími můžete nahrát kontakty z vašeho chytrého telefonu na vaše DECT sluchátka. Tomu se říká inovace!

Rozšiřte svou síť

Zůstaňte v kontaktu efektivně a po celém světě

Funkce VoIP vám umožní provést až 3 hovory zároveň - a tak nepotřebujete samostatné linky pro multitasking. Podle vašich potřeb můžete snadno přecházet z internetových hovorů na pevnou linku. Můžete také přidat až 6 SIP účtů různých poskytovatelů a přes Gigaset.net volat zdarma na VoIP telefony Gigaset po celém světě. Máte také přístup k online informacím ze sociálních médií.

Ať už máte rádi cokoli

Snadná personalizace dělá z telefonování větší zábavu

Upravte si Gigaset C530 IP podle vaší libosti. Personalizace vyzváněcího tónu, spořiče displeje a zvukových profilů podle vašeho vkusu je rychlá a jednoduchá. Snadno ovladatelné designérské uživatelské rozhraní obsahuje barevné ikony a textové menu, které z procházení menu dělají opravdové potěšení.

Vždy něco navíc

Užijte si uživatelsky přátelské extra funkce, které všechno změní

Pomocí 1,8" (32 x 38 mm) barevného TFT displeje se telefon mnohem pohodlněji ovládá. Vyberte si ze dvou barevných schémat podle vašeho osobního vkusu. Adresář s kapacitou až 200 záznamů představuje snadný přístup ke jménům a číslům. VIP kontaktům můžete přiřadit speciální vyzváněcí tón a připomínku narozenin. Doba hovorů/pohotovostní doba je až 14/320 hodin.

Blízko s HDSP™ zvukem

Vynikající kvalita zvuku jako byste hovořili tváří v tvář

Při VoIP hovorech uslyšíte každé slovo v čirém zvuku v HDSP™ kvalitě. Vynikající audio zajišťuje přirozeně posílený zvuk tak, abyste se cítili blízko a osobně i při hovorech handsfree. S HDSP™ zvukem ostatně můžete očekávat dvojnásobnou kvalitu normálního telefonního hovoru.

ECO DECT: bez radiace

Ušetřete energii a zbytečné náklady

Energeticky účinné napájení znamená, že je Gigaset C530 IP šetrnější vůči životnímu prostředí. Jako všechny bezšňůrové telefony Gigaset také tento model variabilně snižuje vysílací výkon mezi sluchátkem a základnou v závislosti na jejich vzájemné vzdálenosti. Vysílací výkon základny Gigaset může také snížit o 80% - prostě zvolte režim ECO. Režim ECO Plus bez radiace navíc vypne vysílací výkon pokaždé, když je váš telefon v pohotovosti.

Více pohodlí kdekoli v domě

Přidejte si další plně funkční sluchátka

Ušetřete si zbytečný stres spojený s dobíháním telefonu. Místo toho prostě k základně připojte další sluchátko. K modelu Gigaset C530 IP můžete přidat až šest sluchátek - a tak můžete rozšířit vaši zónu pohybu podle vašich potřeb. A co víc: mezi sluchátky jsou možné interní hovory.

Inzerent:Leon Rúbal
Telefon:778 140 070
Telefon 2:773 682 441
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13008235

Počet zhlédnutí:

9 948x

Zhlédnutí detailu:

211x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 748 inzerátů