20.05.2020 20:38   |  Nabídka / Prodám   |  Mobilní telefony   |   Mobily podle ceny   |   Mobilní telefony do 1000 Kč
Výrobce telefonu
Cena: 25 000 Kč
Popis:

POKUD NEMÁTE VÁŽNÝ ZÁJEM, PŘÍPADNE CHCETE SMLOUVAT O CENĚ, NEPIŠTE, NEVOLEJTE A OBRAŤTE SE NA JINÝ PORTÁL, KDE TENTO MODEL KOUPÍTE ZA: z Německa za 37.448,-Kč, z Itálie za 46.162, -Kč, z Bulharska za 24.566,-Kč - PŘEDEM DĚKUJI.
Nabízím ze své sbírky mobilní telefon Motorola AURA z r.2008.
Přístroj byl před vystavením do inzerce zkontrolován, je plně funkční, neblokovaný, za kapacitu baterií neručím.
Tento model lze přirovnat ke švýcarským hodinkám. Jen na netradiční poloautomatický vyklápěcí mechanismus bylo použito 200 dílů, byl vyroben švýcarskými hodináři, výroba jednoho kusu trvala 14 dní. Kryt telefonu je vyroben z nerezavějící oceli a má chemicky vyleptané textury a vzory. Výroba předního krytu trvala dva týdny, klávesnice je hliníková, a byla ručně pilovaná.
A safírové sklíčko??? To snad ani nelze poškodit, pouze diamantem, který je ve skupině nad safírem.

Obsah balení:
telefon + 2xbaterie + nabíječka + data kabel + redukce z miniUSB na microUSB + instalační CD + nepoužitá sluchátka Motorola + nepoužité molitany na sluchátka + pouzdro + hadřík na vyleštění safírového sklíčka + manuály + krabice (IMEI souhlasí s přístrojem).
Za nic neměním, poštovné při platbě předem je ZDARMA, a jestliže budete chtít poslat zboží na dobírku, požaduji poštovné 500,-Kč zaslat předem, jinak již zboží neposílám.
Inzerce je aktuální a platí do smazání, tak se, prosím, nedotazujte, jestli je zboží k dispozici, děkuji. Na SMS nereaguji, pouze na mail nebo tel. hovor.
Jestliže nesouhlasíte s něčím v mé inzerci, např. s cenou, nebo, že při zaslání zboží na dobírku požaduji poštovné uhradit předem, tak, prosím, nevolejte, nepište, předem velice děkuji.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


Zdenek
Telefon: 777 090 387

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
14519302
Počet zhlédnutí:
3 885x
Zhlédnutí detailu:
486x