11.10.2018 14:30   |  Nabídka / Prodám   |  Ostatní   |   Vysílačky a ostatní
Cena: 1 993 Kč
Popis:

UBC69XLT-2 je kvalitní přehledový přijímač scanner jedné z nejlepších a nejoceňovanějších firem této oblasti UNIDEN, který slouží ke skenování rádiového pásma a poslouchání např. CB, VHF, UHF, Marine nebo PMR. Disponuje frekvenčním rozsahem 25 až 512MHz. Skenování signálů probíhá s rychlostí 180 kanálů za sekundu. Ukládání údajů o zachycených frekvencích a jejich spravování je velmi intuitivní. Scanner umožňuje naprogramovat 80 kmitočtů, včetně 1 prioritního.

Rozsah fungování zařízení za optimálních podmínek představuje několik kilometrů. Je ale třeba mít na paměti, že faktory jako jsou hustá zástavba nebo špatné atmosférické podmínky, mohou změnit rozsah působení přijímače.

Napájení může být přiváděno pomocí 2x baterií AA. V případě vybití skeneru lze baterie rychle a snadno vyměnit za nové. Pohodlí uživatele skeneru zvyšuje možnost spolupráce s externími zařízeními. Po připojení diktafonu do výstupu sluchátek můžeme nahrávat přenosy a ukládat je a následně přehrávat z vyměnitelných paměťových karet.

Možnost doručení zboží na dobírku kurýrní službou UPS.

Zboží je nové se zárukou. Nabízíme i příslušenství.
Jsme plátci DPH. Vystavujeme faktury - daňový doklad.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


Spy Shop
Telefon: 603 345 543
Odkaz: http://www.spyshop24.cz/prijimace…

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
9164081
Počet zhlédnutí:
67 956x
Zhlédnutí detailu:
2 295x